Stay Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stay Alive

Ha megtelik a pokol, a holtak majd köztünk járnak.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Beverly Hills városrész

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 7:35 am

Beverly Hills az Amerikai Egyesült Államokban, Kalifornia államban, Los Angeles megye északi részén található város. Beverly Hillst és a szomszédját, West Hollywoodot teljesen körülveszi Los Angeles városa. A város egyike a Bel-Air, Holmby Hills és Beverly Hills városok által alkotott „Platina Háromszög” elnevezésű területnek, amely gazdagságáról vált híressé. A 2006-os felmérések szerint a város lakossága 34 980 főt számlál.
Beverly Hillsben találhatóak Los Angeles megye és talán az USA legnagyobb házai. A városban híres luxus kivitelű, illetve elegáns és modern kivitelű otthonokon keresztül kisebb bérházak is előfordulnak. A városban a családok átlagjövedelme 87 000 dollár.
Vissza az elejére Go down
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 11:12 am

Jamie Rene Scottfox

Pedig Jamie hete olyan szépen kezdődött. Úgy volt hogy szerez egy kutyát magának, már olyan régen szeretett volna egyet. Ennek érdekében napok óta járta a menhelyeket, két esküvő szervezése is folyamatban volt és erre tessék. Beüt a szar. Épp hazautazott a Bev Hillsre a szüleihez hogy meglátogassa őket. Mint kiderült épp Aspenben síelnek és valahogy elfelejtettek szólni erről Jamienek. Szép dolog. De ha már itt van úgy gondolta eltölt egy estét a házban mielőtt hazamegy, úgyis elég fáradt hogy újra keresztülvezessen a városon. Este épp vacsorát főzött magának, mikor látta, hogy valami nincs rendben. A máskor kínosan nyugodt utcákon hirtelen rohangálni kezdtek az emberek, kocsik indultak csikorgó kerekekkel, gyerekek hisztiztek. Nem értette mi történt, így kiment az utcára megnézni. A szomszéd nő, Annie épp két gyerekével küzdött hogy betuszkolja őket a családi Cadillac-be. Jamie tisztán hallotta mit beszélnek.
-Anya nem akarooooooooook, nem akarok elmenniiiiii!-kiabáltja a kisebbik lány.
-Fogd be a szád mert felképellek!-rikácsolta Annie szinte önkívületben. Jamie meglepődött ezen, sosem hallotta a kedves nőt kiabálni a gyerekeivel. Elindult feléjük.
-Annie mi a baj? Mi ez az egész?-kérdezte elég hangosan hogy az meghallja. A nő felkapta a fejét rémülten, de mikor meglátja hogy Jamie az, kissé megnyugszik.
-Ó... Jamie... el kell tűnnünk innen... nagyon nagy baj van... ez maga a pokol... Te is jobban tennéd ha mihamarabb kereket oldanál!-azzal beül a kocsiba és csikorgó kerekekkel elindul.
-De hát...-kezdené Jamie, de a nő már nem hallja, mert megint a gyerekekkel kiabál a kocsiban. Aztán elhajtanak. Jamie dermedten áll, aztán bemegy a házba és bekapcsolja a TVt a konyhában. Abból megtudja mi történt a belvárosban. Sokkoló képeket mutatnak széttépett emberekről, katonákról akik a tömegbe lőnek. Már érti miért olyan zaklatott mindenki. "De hát a sereg... itt a sereg..." gondolja, és épp megnyugtatná magát, mikor egy utcai riporter futva közli a kamerába véres arccal, hogy a sereg képtelen megfékezni az erőszakhullámot, és mindenki meneküljön amerre tud. Jamie ettől nagyon megijed és hirtelen nem tudja mit tegyen, aztán eszébe jut hogy el kell tűnnie. Valami kaját kell csomagolni, itt a kocsi és az emeleten van apja pisztolya is.*
Vissza az elejére Go down
Jamie Rene Scottfox

Jamie Rene Scottfox


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 7:20 am

Mikor a szüleim házához érek, csak az üres épület fogad. Kis időre húzok el, erre a szüleim fogják magukat és lelépnek. Legalább egy üzenetet hagyhattak volna, vagy valami. De semmi. Viszont így az egész ház az enyém. Minden rosszban van valami jó. De tényleg rossz az, ha nincsenek itthon? Nem, az nem túlzottan rossz. Rég láttam őket az igaz, de érezzék jól magukat. Engem aztán nem hat meg, hogy hol dekkolnak éppen. Egyébként sem kedvem, sem energiám nincs hazahúzni.
Már a vacsorámat készítgetem, mikor hirtelen hatalmas lárma szűrődik be az ablakon. Gumicsikorgás és kiabálások zaja, mely egészen szokatlan errefelé. Vagy mostanában ez a módi? Azért úgy vélem jobb ha megnézem, ezért kibattyogok az utcára. Azonnal a szomszédot pillantom meg, aki mintha megijedt volna. Ennyire rémisztő lennék kimerülten és éhesen? Nem akarok felfalni senkit... A reakciók alapján viszont nem tudok erre következtetni. Úgy tűnik valami nagy gáz van, tekintve, hogy Annie kis híján a lábamra hajtott mikor elszáguldott. A távozás is hirtelennek tűnt, mivelhogy a gyerek igencsak hisztizett. Ez cseppet sem sejtet jót. Minden esetre inkább visszakullogok a házba és foglalkozok a vacsival. A konyhában viszont nem várt híreket kapok. Valakiknek nemigen tetszik a környék berendezkedése úgy, ahogy. Ráadásul az emberek sem, ahogy látom. Azt hittem a sereg tud tenni ez ellen, de mikor meglátom a rohanó riportert, minden reményem és hitem elszállt. Csak tudnám mi a franc van! Most forgatják a Kaptár új részét csak elfelejtettek szólni, vagy mi a franc? Minden esetre jobb kereket oldani. Gyorsan felrohanok apám pisztolyáért. Ellenőrzöm, hogy van-e benne lőszer, majd keresek még, hogy legyen egy ideig elég. Ezután az itteni szobámba futok. Még jó, hogy enyhén táskamániás vagyok, mert így vannak egész nagy batyuim, melyek már szinte bőröndök, csak éppenséggel nem lehet gurítani. Összekapok néhányat, majd a konyhába futok. Ami kaját össze tudok szedni beledobom a táskákba. Emellett vissza felfutok, hogy összeszedjek néhány ruhát is. Csak tudnám miért nem intéztem el ezt előbb, így most kellett még egy kör. Ennek ellenére végül elkészülök. A cuccokat bevágom az autómba és amint tudok megpróbálok elhúzni innen ahova tudok.
Vissza az elejére Go down
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 8:08 am

Apád pisztolyát egy elzárt dobozban találod, szerencsére tudod hol kell lennie hozzá a kulcsnak. Összeszeded az összes cuccot ami eszedbe jut és lehordod az alsó szintre. Aztán beugrik, hogy elég régen kajáltál, legalább pár szendvicset vihetnél, meg vizet. Ki tudja hová fogsz most menni. A hírekből tudod, hogy a belvárosban nagy zűr van, talán az East Side felé kellene kikerülnöd, aztán lelépni a városból. Akárhova, akár egy kis motelben is kivárhatod a zavargások végét. Megtalálod a kulcsot is, így kiveszed a pisztolyt a dobozból. Egy 38-as Smith n' Wesson az, mellette 12 lőszer egy kis dobozkában. Belenézel a pisztolyba, szerencsére meg van töltve, így ez összesen 18 lőszert jelent. Még jó hogy annak idején jártál párszor lőni. Kissé sokkos állapotban vagy, ezért nehézkesen, de mindent el tudsz intézni és bepakolni a kocsiba. Látod, hogy a belváros felől több helyről füst száll fel. Tényleg nagy zűr lehet odabent. Beülsz a kocsidba, és elindulsz az East Side-ra vezető 8. sugárút felé.

Beverly Hills városrész 38snubnoseswmodel36
Vissza az elejére Go down
Jamie Rene Scottfox

Jamie Rene Scottfox


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 8:17 pm

Lassabban mint hittem, de végül sikerül bepakolnom. A pisztolyt magammal cipeltem minden egyes körnél, ami elég szokatlan. Nem hittem volna, hogy hirtelen tudok ennyire gyáva is lenni. Lehet, hogy fel kellene pofoznom magam, hogy észhez térjek? Meglehet, de semmi kedvem hülyének látszani még az üres utca előtt sem. Bepattanok inkább a kocsimba, majd elhúzok. A fegyvert az út idejére az anyósülésre teszem, ahol könnyen elérhetem. Agyam közben pörög megállás nélkül, ami rövid időn belül kiadós fejfájássá válik. Először is bekapcsolom a rádiót, hátha hallok valamit. Keresnem kellene még fegyvert, mert ez, amit apámtól szereztem nem valószínű, hogy elég lesz. Főleg, ha a silány mennyiségű lőszerre gondolok. Talán egy kard kellene. Miért van az, hogy apám nem tart magánál. De... várjunk! Általában a kocsimban tartom, vagyis ritkán veszem ki onnan. Mi van, ha most is ott vannak a kardok? Egyenlőre ennek reményében nem állok meg. Jobbnak érzem előbb elhagyni a helyet, főleg, hogy annak már egy része kezd füstölögni.
- Jaj anya, remélem nem most akartok hazajönni!
Ezen gondolat villámként hasít az agyamba. Fel kell hívnom őket. A zsebeimet kezdem kutatni a telefonom után. Valahogy el kell érnem őket.
- Hol a francban van már?
Kezdek komolyan aggódni, hogy semmi nincs nálam. Jobb híján lefékezem az autót, majd úgy kezdek el kutakodni a zsebeimben és a kesztyűtartómban. Ha megvan a telefon, ha nincs, most, hogy már megálltam, megragadom a pisztolyt és kiszállok, hogy megnézzem a csomagtartót a fegyverek ügyében.
- Kérlek, legyetek itt!
rimánkodok halkan, bár tartok tőle, hogy sajnálatomra pont most pakoltam ki a pengéket.
Vissza az elejére Go down
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 12:51 am

Miközben a zsebeid kutatod át a mobilod után kis híján elgázolsz egy embert az út közepén. Felsikoltasz és félrerántod a kormányt még éppen időben, majd remegő kezekkel vezetsz tovább. Mivel rájössz, hogy ez így nem megy félrehúzódsz az út szélére és mély levegőket veszel. Tovább keresed a telefont, amit végülis megtalálsz és tárcsázod a szüleid mobilját. Mindkettőjükén csak a hangposta kapcsol de egyelőre nem hagysz üzenetet, úgy döntesz majd később újra próbálkozol. Eszedbe jutnak a vívótőrök amiket általában a csomagtartóban hagysz, így kiszállsz a kocsiból és felnyitod a csomagtartót. Szerencsére ott van mind, így ki is veszed a kedvencedet, mikor egy férfit látsz feléd csoszogni. Arcán vérszomjas kifejezés, szemei vérben forognak. Pár lépésre van tőled, de úgy tűnik nem a számod vagy a pontos idő érdekli. Szája csurom vér, ahogy a pólója is, és véres nyál csurog végig a képén.
Vissza az elejére Go down
Jamie Rene Scottfox

Jamie Rene Scottfox


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 1:04 am

Miközben a csomagtartóban kutakodok, még mindig remegek. Az az ember nem tűnt túl veszélyesnek, én viszont majdnem elcsaptam. Nem sokon múlott, hogy kinyírjak valakit, ez remek. Bár ha nagyon muszáj, inkább ő nyiffanjon ki, minthogy engem nyírjon ki egy senkiházi. A tőröket végül megtalálom. Azt hiszem egész jó állapotban vannak, így ki is veszem az egyik kedvencem. Néhányat suhintok vele, majd szúrok. Amíg én gyakorlom a már berögzült mozdulatokat, valaki közeledik felém. Egy pillanat alatt megállok, majd figyelem az alakot. Ilyen gusztustalanul ocsmány pasast még nem láttam a környéken. Az ábrázata kissé megrémít, tekintve, hogy nem az látszik rajta, hogy a számom akarja elkérni. Nem is beszélve a vérrel áztatott cuccáról. Egy lépést hirtelen hátrálok, csakhogy a kocsinak ütközöm. A pisztoly nálam van, csakhogy a kezem nagyon remeg. Még életemben nem lőttem senkire, mindig csak táblára. Azt hittem ha ilyen helyzetbe kerülök, majd könnyedén veszem az akadályt, de ez nem így van.
- Basszus! Ki a franc vagy te? Vagy inkább mi a franc...?
kérdem kissé ingerülten. Egyik kezemben a tőrt szorítom, a másikban pedig apám lenyúlt pisztolyát. A kocsi csomagtartóját lecsukom, hogy ha netán gyors indulásra kerülne sor, akkor ne szórjak szét semmi lényegeset. Az alak tovább csoszog, én pedig nem tudom mit csináljak. Néhány pillanat alatt elhatározom végül, hogy ha közelebb jön, akkor rácsapok egyet a párbajtőrrel. Az edzések képei jelennek meg előttem. Pontosan tudom, hogy mikor mit kell tenni, csakhogy fontos a reakcióidő. Ugyanakkor valamin megakadok. Egy kép, melyen épp eltalálnak. A penge meghajlik, a ruhának és nekem is semmi bajunk.
- Hogy a rohadt...
ezek a fegyverek teljesen ártalmatlanok. Jobban járnék, ha elmennék egy múzeumba, ahol le tudok akasztani néhány régi, de sokkal hatékonyabb gyártmányt. Most viszont ezzel kell beérnem. Azért ez is tud fájdalmat okozni, ha erősen csap vele az ember. A pisztolyt még mindig nincs szándékomban használni, nem pazarolhatom a lőszert. Közben folyamatosan hátrálni próbálok a sofőrülés felé.
Vissza az elejére Go down
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 1:33 am

A férfi folyamatosan követ ahogy hátrálsz a vezetőülés felé. Még mindig nem tudod lövésre határozni magad, de ekkor zajt hallasz a hátad mögül is. Megfordulsz és egy félig letépett arcú nő nyöszörögve csoszog feléd, megmaradt arckifejezése ugyanazt az állati erőszakosságot és... éhséget? sugározza, mint a férfié. Elfog a hányinger egy pillanatra nem tudod mihez kezdj. Mindketten egyre közelebb érnek, a nő is csurom vér. Kinyújtják feléd a karjukat...
Vissza az elejére Go down
Jamie Rene Scottfox

Jamie Rene Scottfox


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 1:54 am

Folyamatosan hátrálok, csakhogy ez az alak igencsak rámenős. Pedig ha normálisan közeledne, talán én hívnám randira. Na de ezzel kár is foglalkoznom. Lassan a vezetőülésnél vagyok, mikor a hátam mögül zajt hallok. Gyorsan hátra nézek és egy csoszogó, félpofájú csaj közeledik felém abból az irányból.
- Ne, ez most komoly? Hol az a kurva kamera?
kérdem már ingerülten és hitetlenkedve. Úgy érzem magam, mint egy irtóra elcseszett zombis filmben. Az érzés csak fokozódik, mikor ezek a valamik kinyújtják felém a karjukat. Nem tudok mit tenni, csak egy irányba mehetek. Az autót elfelejthetem, amíg ezek itt vannak. Még a végén betörik nekem a szélvédőt. Az pedig véletlenül sem lenne jó. Rá kell jönnöm, hogy baromira nagy hülye voltam, hogy kiszálltam az autóból. Vagy ami még nagyobb hülyeség, az az volt, hogy megálltam. A két csoszogó vérbank lassan ideér, ezért jobb ötlet híján kirohanok közülük, eltávolodva az autótól. Nem megyek messzire, nem hagyom itt a járgányom. Azzal mégiscsak könnyebb lenne a menekülés. Csak ne lenne ennyire hányingerem. Nagy nehezen próbálok nyugalmat és higgadtságot erőltetni magamra. Mindezt azzal a mondókával, hogy ez csak azért van, mert még új a szitu és hogy majd megszokom és könnyebb lesz minden.
- A kurva életbe, hagyjatok békén és rohadjatok el!
Hmmm... azt hiszem szebben is ki tudtam volna fejezni magam. Káromkodás terén még fejlődnöm kell. Meglátszik, hogy az üzleti életben kifinomultan kell viselkedni. Sajnálatomra mellőzni kell a káromkodásokat. Pedig néha baromira jól esne lebuzizni az egész világot. Minden esetre jobb, ha akcióba lépek és nem elmélkedem. Ez a kis gondolati kitérő segített némileg megnyugodni. A kezemet is rá tudom végre bírni, hogy felemelje azt a nyomorult fegyvert, de most jön a következő dilemma. Hova lőjek? A lábába? Nem, így is csoszog, mégis halad. A karjába? Azzal meg mire mennék? A mellkasa, vagy a feje? Mind közül ezek lennének a leghatásosabbak. Csakhogy a felemelt karok némiképp takarnak és nem biztos, hogy ezeknek az izéknek van még éltető szervük. Marad tehát, a fej. Nagyot nyelek, majd a rámenős pasasra lövök. Remélem hogy talál, mivel pontosan nem látom. A szemeimet sikeresen összeszorítottam, amint elsütöttem a fegyvert.
Vissza az elejére Go down
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 2:15 am

A lövés hatalmasat dörren, te pedig összeszorítod a szemed. Amikor kinyitod látod a férfit elterülve, a 38as golyó pedig az agyveleje nagy részét a kocsira kente. A látványtól az eddig is kemény próbán átesett gyomrod felmondja a szolgálatot és menthetetlenül elhányod magad. Remegnek a lábaid, nehezen kapsz levegőt és még mindig ott a másik akit el kellene intézni. Ráadásul gyorsan, mert a lövés zajára az utca szinte megelevenedik, egyre másra tűnnek fel a hasonszőrű rohadékok. Egyetlen dolgot tudsz tenni, elintézed a csajt, méghozzá kurvagyorsan , bepattansz a kocsidba és eltűnsz a jó fenébe oda.
Vissza az elejére Go down
Jamie Rene Scottfox

Jamie Rene Scottfox


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 2:42 am

Mikor kinyitom a szemem, csak a földön terülő pasast látom. Ez jó, egyel kevesebb. Ami viszont cseppet sem tetszik, az az, hogy az agya a kocsimra kenődött. Ez végképp betett elég instabil állapotnak örvendő gyomromnak. Annak csekély tartalmát azonnal kidobom az útra. Semmi kedvem nem volt viszont látni, de most már mindegy. Nem tudok ellene semmit tenni. Most viszont cselekednem kell. Az a ringyó még itt van, ráadásul a lövés zajára sokan felkeltek a sírból. Hátrébb ugrok, majd remegve két kézzel ragadom meg a fegyvert. A tőröm ennek hatására az aszfalton köt ki, de majd később felveszem. Attól, hogy szinte haszontalan, még ez a kedvencem és nem szándékozok megválni tőle. Felemelem a pisztolyt, majd célra tartom. Igencsak remegek, így jobbnak látom a mellkasára lőni. Remélem, ha nagy sérülést okozok, attól kinyiffan és nem kell kényszerűen fejbe lőnöm azért, hogy megszabaduljak tőle. Már azzal is megelégednék, ha összeesne, én pedig át tudnék jutni rajta karcolás nélkül. Akkor be tudnék szállni a kocsimba és el tudnék húzni innen. Csak azt sajnálom, hogy az a rohadék összekente az oldalát. Akármilyen jól is mutatna rajta a vörös minta, nem épp így képzeltem azt el. A kocsit még akkor kaptam, mikor megszereztem a jogsim első járművemre, az autóra. Utána igaz jött még néhány, de ez volt az első. Ráadásul még autót is kaptam, ellenben a helikopterrel. Pedig mennyivel könnyebb lett volna azzal elhúzni. Leszállni már nem, de ha nagyon akartam volna, kiugorhattam volna belőle egy ejtőernyővel. Nemigen próbáltam még, így miért is ne? Legalább új ismeretekkel gazdagodtam volna. Most viszont itt vagyok, egy zombi csajjal és még néhánnyal, akik észrevettek. Az elmélkedést gyorsan megszakítva, a csaj mellkasára célozva elsütöm a fegyvert. Az eredményt ismét csak később veszem észre, mivel a szemeim a zaj hatására ismételten összeszorulnak.
Vissza az elejére Go down
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 3:03 am

A remegés miatt a ribanc vállát találod el, és nem úgy néz ki mintha bármi hatása lett volna. Ugyanúgy feléd tart véres trutyit árasztva a megmaradt pofájából. Újra elsütöd a fegyvert, ezúttal torkon lövöd, amitől megtántorodik de még mindig nem esik el. Hát nem képes megdögleni?! Mindenféle fizikai törvénynek ellentmondva, úgy tűnik nem. Viszont mostmár dühbe gurulsz és csakazértis mozdulattal közelebb lépsz és egyenest a szeme közé repítesz egy golyót. Ettől kis híján megint kidobod a taccsot, de már nincs minek kijönnie. A legokosabb volna beszállni a kocsiba és eltűnni innen. Minél hamarabb. Mielőtt a többi gennyláda közelebb ér hozzád, mert azok is elég céltudatosnak tűnnek. Mi a picsáért szálltál ki a kocsiból. Mindenesetre az önkorholás nem vezet eredményre.
Vissza az elejére Go down
Jamie Rene Scottfox

Jamie Rene Scottfox


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 3:25 am

Csak a vállát találom el. Ennek úgy tűnik semmi hatása. Mintha meg sem érezte volna az egészet. Ezek a mocskok nem éreznek fájdalmat? Persze, erre hamarabb is rájöhettem volna, mikor meglátom hogy nincs meg fél pofája. Akkor is, ennél pofátlanabb már nem lehetne. Mi az, hogy meg sem érzi. Lövök még egyet, de úgy tűnik az sem használ. Pedig most a torkát találtam el. Ez a mocsadék pedig ennek ellenére is csak közeledik. Ezek szerint csak az használ, ha a fejét találom el. Legalábbis azt, ami megmaradt belőle.
- Dögölj már meg, te kurva!
morgom, majd közelebb lépek hozzá, hogy biztosabban eltaláljam. Sikerül! A szeme közé repül a golyó, a csaj pedig összeesik. Hirtelen megint megmozdul gyomrom nem lévő tartalma. Öklendezni támad kényszerem, de nem tudok már semmit kiadni magamból. Itt az ideje, hogy bepattanjak a kocsiba. Gyorsan összeszedem az eldobott tőrt, majd kinyitom az ajtót és beszállok a járgányomba. A többi zombi ami közeledik, vagy legyen ez bármi, elég agresszívnak látszik. Szerencsére nem túl gyorsak. Nem, még mindig nem hiszem, hogy ezek zombik. Ez itt nem egy film, nem egy színjáték, hanem a valóság. Akármik is ezek, nem lehetnek zombik. Valószínűleg valami elvetemült, tömeglázadást kiváltó utcai banda, akiknek nincs jobb elfoglaltsága, minthogy az embereket riogassák, vagy hogy tömeggyilkosságot rendezzenek. Mindemellett ezek szatírok, mert nem hiszem el, hogy annak a csajnak nem fájt az, hogy szétlőttem a vállát, vagy hogy leszedték neki a fél arcát. Arra viszont nincs magyarázat, hogy hogy maradt életben, miután a torkát eltaláltam. Azt hiszem erre nem is fogom megkapni a választ, csak ha tényleg megtudom, hogy mik ezek. Azzal, hogy magamat szidom a ballépések miatt, nem érek semmit. A pisztolyt és a tőrt az anyósülésre dobom, majd becsapom az ajtót és elhúzok. Nem vagyok hajlandó senkinek megállni, inkább elütök néhány embert, minthogy engem kinyírjanak idő előtt.
Vissza az elejére Go down
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 5:08 am

Elindulsz a kocsival. Gyorsan hajtasz. Páran megpróbálnak megállítani de továbbmész, senkinek sem fékezel. Végigmész a 8. sugárúton és elégedetten konstatálod, hogy nincs eltorlaszolva vagy ilyesmi, legalábbis még. A 8. és az East Road kereszteződésénél az East felé hajtasz el, hogy kikerüld a belvárost és kijuss Los Angelesből. Úgy tűnik az angyalok városa hirtelen pokollá változott. Az East Side mellékutcáin hajtasz végig, ahol sokkal nyugodtabb minden, mint beljebb. hirtelen durranást hallasz és a kocsi irányíthatatlanná válik. Hiába rángatod kétségbeesetten a kormányt, egy kerítésnek csapódsz és bevered a fejed. Elsötétül előtted a világ. Szép lassan a homályba zuhansz. Fogalmad sincs mi történik, meddig vagy ilyen állapotban. Lehetnek másodpercek, de akár napok is. Oly mindegy.



Kalandod az East Side-on folytatódik, egyelőre ne írj, köszi
Vissza az elejére Go down
Engine of Suffering
Admin
Engine of Suffering


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 8:20 am

Nero Knight:
Nero elég másnaposan ébredt. Végül a híradóban látta meg az eseményeket. Lázadás káosz statárium karantén. Végül a TV elhallgatott. Amit eddig a TV-ből tud az csak annyi, hogy a lázongókat ajánlott elkerülni mert agresszívek lehetnek. A férfi először úgy gondolta a lakásban marad. Ám az áramot leállították. Így nem nagyon maradt otthon a lakásán annyi élelem amiből egy napnál tovább elélne. Lassan ki kell mennie élelemér. Egyetlen dolog aminek örülhet, hogy kiváló minőségű kardja ott hever a vitrinben, ahol tartani szokta. A fiú kinézett az ablakon, hogy lássa mi a helyzet. A környék egész nyugodt. Egyenlőre nem nagyon tudja, hogy merre menjen. Viszont ismer egy közeli kisboltot. Talán ott szerezhet pár dolgot magának.
Vissza az elejére Go down
https://stayalive.hungarianforum.net
Nero

Nero


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 06.
Age : 27

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 1:18 am

Neronak muszáj elmennie valami élelemért. Kinyitja a vitrint majd kiveszi kardját.
- Csodaszép kard! -Mondja majd felcsatolja a hüvelyt a hátára és a garázs felé siet. De a motor és a garázskulcsot a házban hagyta ezért vissza kell fordulnia. Felveszi kabátját és sisakját kinyitja a garázst majd elindul a bolt felé. Az út nem telt sok gonddal.


A hozzászólást Nero összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 14, 2012 2:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Engine of Suffering
Admin
Engine of Suffering


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 9:17 am

//Nero a reagod nagy részét ignorálom. Ennek oka, hogy egyetlen szóval nem említettem, hogy odaértél volna. Azt pedig, hogy nincs áram(internet sem) külön kihangsúlyoztam. Minden bizonnyal a hiba bennem van, de kérlek olvasd el mit írok és az alapján írd meg a reagodat. Köszönöm.//

A férfi kiért az utcára. Látja, hogy minden csendes. Már majdnem a bolthoz ér amikor meglát egy felborult autót. Megáll a motorral. Figyeli a feldőlt autót. Nem lát benne már senkit, de rengeteg vér van körülötte. Sokkal több mint amennyi az ütközés miatt kéne, hogy legyen. A földön egy véres csík látszik, mintha a vérző valamit elvonszolták volna. A férfiben kellemetlen és rémítő gondolatok fogalmazódnak meg.

//Bocsi, hogy rövid lett.//
Vissza az elejére Go down
https://stayalive.hungarianforum.net
Nero

Nero


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 06.
Age : 27

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 2:21 am

Nero úton a bolt felé meglát egy autót ami felborult. Megáll és körülnéz. Észrevesz egy vércsíkot a kocsi mellett. Úgy gondolja hogy nem lehet baja belőle ha elkezdi követni a nyomokat. A nyomok egyre sűrűsödnek. Újabb vérpacák jelennek meg. Kezd eluralkodni rajta az érzés ami a kocsi meglátásakor rájött. Kardját készenlétbe helyezi úgy megy tovább.
- Mi a franc van itt? - Kérdezi magától, majd továbbhalad a vérnyomok mentén.
Vissza az elejére Go down
Engine of Suffering
Admin
Engine of Suffering


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 7:04 am

Nero elindul a véres nyomok után. Pár helyen ismeretlen darabok vannak a földön. Ahogy rájuk néz rájön, hogy letépett húscafatok és rongyok. A vér mennyiségéből sejti, hogy akár ki is volt az áldozat nem valószínű, hogy él. A férfi érzi a vér szagát. Egyre csak erősödik. Hangokat is hall. Csámcsogást rágást, csontok ropogását. A hangtól felfordul a gyomra még jó, hogy nem evett. Mint az utcát és a vért ismerő egyén még így sem érti mi történik. Tovább közeledve meghallja, hogy mintha állatok civakodnának. Mégis valahogy emberi hangokra emlékeztetnek.
Vissza az elejére Go down
https://stayalive.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Beverly Hills városrész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beverly Hills városrész   Beverly Hills városrész I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beverly Hills városrész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Santa Monica városrész, tengerpart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Stay Alive :: Játéktér :: Beverly Hills-
Ugrás: