Stay Alive
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stay Alive

Ha megtelik a pokol, a holtak majd köztünk járnak.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Általános Házirend

Go down 
SzerzőÜzenet
Sleepwalker

Sleepwalker


Hozzászólások száma : 99
Csatlakozás ideje : 2012. Feb. 29.

Általános Házirend Empty
TémanyitásTárgy: Általános Házirend   Általános Házirend I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 8:38 am

1.: A fórumon való játék előtt olvasd el a leírásokat. Azután írni kell egy előtörténetet. Az elfogadott előtörténet a játék feltétel!
2.: A játéktéren a KM-dönt minden cselekvés sikerével kapcsolatban. A karaktered élete vagy halála múlik rajta. Ha esetleg nem értesz egyet vele és semmiképpen nem tudod elfogadni a döntését a moderátorokhoz kell fordulni. Ha a döntés nagy fontosságú akkor 2 vagy több moderátor tárgyal róla. (jelenleg egyedül vagyok, és én is mesélek szóval önkényuralom )
3.: Figyeljünk egymásra. Ez nem igazi szabály csak kérés. Figyeljünk, hogy ki mit ír, és minden cselekedetet ami számít jelezzünk. Ennek hiánya félreértésekhez vezet. Külső megegyezéseket esetlegesen off(//-jelek közé tett szöveg)-ként írjátok oda.
4.: Ez nem a barbiház a karakterek meghalhatnak. Egymás vadászásából viszont ne csináljunk sportot. Nincs lehetőség általában a karakterek újjáélesztésére.
5.: A játéktéren a káromkodás elfogadott. Nincs abban semmi rossz. Persze azért túlzásba ne essünk. A szexuális vagy extrém véres tartalmú részeket olyan részletességgel írjátok le ahogy akarjátok. Az egyesekre nézve sértő vagy nagyon erőszakos azt kérem jelezni. Az akció elején és végén.
6.: Minimum reaghosszt nem adok meg, de azért próbáljunk az igényes leírásra törekedni.
7.: A játékosok elleni cselekedetek vagy a mesélő jelenléteben tett minden cselekedet lehetőleg legyen feltételes módban.
8.: A főrumon való játék 18 éven aluliaknak NEM ajánlott. De mivel úgyis név nélkül megy, tenni nem lehet ellene, én szóltam:)

Ezek a legalapvetőbb szabályok. Nem hinném hogy betarthatatlanok lennének szóval tartsátok be őket köszönöm.
Vissza az elejére Go down
 
Általános Házirend
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Stay Alive :: Általános :: Szabályzat-
Ugrás: